Acı Biber Ev Salçası
Acı Biber Ev Salçası

Acı Biber Ev Salçası

Fiyat : ₺307,46(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 0

Acı Biber Salçası Aroması ve lezzeti Maraş'ımıza ait kaliteli ve kalitesi tescillenmiş acı Maraş biberleri, yaş olarak toplandıktan sonra çekirdeklerinden ayıklanarak biber çekme makinasından geçirilmektedir. Bunun ardından çekme makinasından geçirilen yaş biberler belli oranda steril ortamda güneşte bekletilerek suları çektirilir, hemen akabinde koruyucu olarak sadece bir miktar sofra tuzu ve zeytinyağı katılarak kavanozlara doldurulur

Acı Biber Salçası

İşletme Kayıt No:

TR-34-K-258470

İçindekiler:

Acı Biber , Tuz, Zeytinyağı.

Bilgilendirme:

Acı Biber Salçası Aroması ve lezzeti Maraş'ımıza ait kaliteli ve kalitesi tescillenmiş acı Maraş biberleri, yaş olarak toplandıktan sonra çekirdeklerinden ayıklanarak biber çekme makinasından geçirilmektedir. Bunun ardından çekme makinasından geçirilen yaş biberler belli oranda steril ortamda güneşte bekletilerek suları çektirilir, hemen akabinde koruyucu olarak sadece bir miktar sofra tuzu ve zeytinyağı katılarak kavanozlara doldurulur.

Kullanım Önerisi:

Biber salçası, domates salçasına göre daha yoğun kıvamda olduğundan yemeklerinizde çok daha az miktarda kullanmanızı tavsiye ederiz.

Menşei:

Türkiye;

Kargo Bilgisi:

Siparişlerinizi, sizlere en taze şekilde ulaştırmak, aromasını muhafaza etmek adına, aynı gün işliyor, özenle ambalajlıyor ve kargoluyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR