Domates Ev Salçası
Domates Ev Salçası

Domates Ev Salçası

Fiyat : ₺292,09(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 0

Maraş'ımızın yayla köylerinden aroması en güzel ve hoş kokulu domatesler tedarik edilerek kabuklarından ayırma süreci başlar. Kabuklarından ayrılan domatesler sıkma işlemi yapılarak güneşte doğal ve katkısız domates salçasına dönüştürülür. Hem domates hem biber salçasında hiçbir katkı maddesi veya koruyucu madde bulunmamaktadır. Domates ve biber salçaları uzun süre bozulmadan saklanabilmeleri için koruyucu olarak sofra tuzu ve zeytinyağı kullanılmaktadır. %100 sağlıklı, doğal ve ev yapımı olan domates salçasını sofralarınızdan ve yemeklerinizden eksik etmeyin.

Tatlı Biber Salçası 

İşletme Kayıt No:

TR-34-K-258470

İçindekiler:

Tatlı Biber , Tuz, Zeytinyağı.

Bilgilendirme:

 Tatlı Biber Salçası Aroması ve lezzeti Maraş'ımıza ait kaliteli ve kalitesi tescillenmiş tatlı Maraş biberleri, yaş olarak toplandıktan sonra çekirdeklerinden ayıklanarak biber çekme makinasından geçirilmektedir. Bunun ardından çekme makinasından geçirilen yaş biberler belli oranda steril ortamda güneşte bekletilerek suları çektirilir, hemen akabinde koruyucu olarak sadece bir miktar sofra tuzu ve zeytinyağı katılarak kavanozlara doldurulur.

Kullanım Önerisi:

Biber salçası, domates salçasına göre daha yoğun kıvamda olduğundan yemeklerinizde çok daha az miktarda kullanmanızı tavsiye ederiz.

Menşei:

Türkiye;

Kargo Bilgisi:

Siparişlerinizi, sizlere en taze şekilde ulaştırmak, aromasını muhafaza etmek adına, aynı gün işliyor, özenle ambalajlıyor ve kargoluyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR