FESLEHEN Hindistan Cevizi Yağı 100 ml
FESLEHEN Hindistan Cevizi Yağı 100 ml

FESLEHEN Hindistan Cevizi Yağı 100 ml

Fiyat : ₺174,81(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 6

FESLEHEN Hindistan Cevizi Yağı 100 ml Hindistan cevizi meyvesinden elde edilen bir bitkisel yağdır. Bu yağ, özellikle Güneydoğu Asya ve Pasifik adaları gibi tropikal bölgelerde yetişen Hindistan cevizi ağacının tohumundan çıkarılır.Hindistan cevizi yağı, doymuş yağlar, vitaminler ve mineraller açısından zengindir. İçerdiği doymuş yağlar, vücuda enerji sağlar ve metabolizmayı destekler. Ayrıca A, E ve K gibi vitaminler ile demir ve kalsiyum gibi mineraller içerir.Hindistan cevizi yağı, cilt bakımında yaygın olarak kullanılan bir bileşendir. Nemlendirici özelliklere sahiptir ve cildi nemlendirerek yumuşak ve pürüzsüz hale getirebilir.

FESLEHEN Hindistan Cevizi Yağı 100 ml

İşletme Kayıt No:

TR-34-K-258470

İçindekiler:

Hindistan Cevizi Yağı

Bilgilendirme:

FESLEHEN Hindistan Cevizi Yağı 100 ml, Hindistan cevizi meyvesinden elde edilen bir bitkisel yağdır. Bu yağ, özellikle Güneydoğu Asya ve Pasifik adaları gibi tropikal bölgelerde yetişen Hindistan cevizi ağacının tohumundan çıkarılır.Hindistan cevizi yağı, doymuş yağlar, vitaminler ve mineraller açısından zengindir. İçerdiği doymuş yağlar, vücuda enerji sağlar ve metabolizmayı destekler. Ayrıca A, E ve K gibi vitaminler ile demir ve kalsiyum gibi mineraller içerir.Hindistan cevizi yağı, cilt bakımında yaygın olarak kullanılan bir bileşendir. Nemlendirici özelliklere sahiptir ve cildi nemlendirerek yumuşak ve pürüzsüz hale getirebilir. Aynı zamanda antioksidan özelliklere sahip olduğu için cilt yaşlanmasını geciktirebilir ve çeşitli cilt sorunlarını azaltabilir.saç sağlığı için de faydalıdır. Saç derisini nemlendirir ve kepek oluşumunu önler. Saçı besleyerek parlaklık ve yumuşaklık kazandırabilir. Aynı zamanda saç dökülmesini azaltabilir ve saçların daha hızlı uzamasına yardımcı olabilir.ağız hijyeninde de kullanılabilir. Çok sayıda insan, bu yağı çalkalama işlemi olarak kullanarak ağız hijyenini iyileştirmeye çalışır. Bu işlem, bakteri plağı oluşumunu azaltabilir, diş eti sağlığını destekleyebilir ve ağızdaki kötü kokuları gidermeye yardımcı olabilir.Hindistan cevizi yağı, yemek pişirmede de sıklıkla tercih edilen bir yağdır. Yüksek bir duman noktasına sahiptir, bu nedenle yüksek sıcaklıklarda kullanılabilir. Hindistan cevizi yağı, tatlı ve tuzlu yemeklerde lezzetli bir aroma katar.Bitkisel aromalı uçucu ve sabit yağlarımız tamamen doğal ortamda Hatay'da üretimi yapılmaktadır.İçerisinde hiçbir katkı maddesi yoktur. Şişenin kapağını açtığınızda etrafa yayılan doğal aroması-koku size büyük bir haz yaşatacaktır.Bitkisel yağlar kullanmadan önce bir aromaterapist veya sağlık uzmanına danışmanızda fayda vardır. Onlar size doğru dozaj ve kullanım yöntemleri konusunda rehberlik edebilirler.Ürünlerimiz ilaç değildir. Kullanmadan önce doktorunuza danışınız.

Menşei:

Türkiye;

Elde Ediliş Yöntemi:

Soğuk Sıkım;

Kullanım Alanları:

Besin takviyesi olarak hem de cilt ve saç bakımında,Solunum yolları sağlığı,Diş sağlığında kullanılabilir.

Kargo Bilgisi:

Siparişlerinizi, sizlere en taze şekilde ulaştırmak, aromasını muhafaza etmek adına, aynı gün işliyor, özenle ambalajlıyor ve kargoluyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR