<!DOCTYPE html>
<html>
<head>
<style>
 h1 {
  font-size: 16px;
  color: green;
 
 }
</style>
</head>
<body>
 <h1><strong>HAŞİROĞLU Cips Tarhana 450 Gr</strong></h1>
</body>
</html>
<!DOCTYPE html>
<html>
<head>
<style>
 h1 {
  font-size: 16px;
  color: green;
 
 }
</style>
</head>
<body>
 <h1><strong>HAŞİROĞLU Cips Tarhana 450 Gr</strong></h1>
</body>
</html>

HAŞİROĞLU Cips Tarhana 450 Gr

Fiyat : ₺238,28(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 96

HAŞİROĞLU Cips Tarhana 450 Gr Cips tarhana, dövme buğdayın soyulan kabukları pilav gibi pişirilerek yoğurt ile karıştırılır. Ve sonrasında pişen aşın kurutulması ile cips tarhana elde edilmektedir. Tarhana cipsin yapımında kullanılan yoğurdun pişirilmemesi sebebi ile probiyotik bakterilerin canlılığı söz konusudur. Aynı zamanda üretimde kullanılan dövme buğdaylar, gelen probiyotikler ile birlikte fonksiyonel bir gıda malzemesi haline getirmekte. Buğdayın lifli bir yapıya sahip oluşu, cips tarhanaları sindirimi kolay besinler arasına sokan en önemli faktör. Bu bakımdan cips tarhananın 100 gramı yaklaşık olarak 133 kalori içermektedir.

HAŞİROĞLU Cips Tarhana 450 Gr .

İşletme Kayıt No:

TR-34-K-258470

İçindekiler:

Buğday(Dövme), Yoğurt, Pirinç, Tuz, Dağ Kekiği

Bilgilendirme:

HAŞİROĞLU Cips Tarhana 450 Gr Cips tarhana, dövme buğdayın soyulan kabukları pilav gibi pişirilerek yoğurt ile karıştırılır. Ve sonrasında pişen aşın kurutulması ile cips tarhana elde edilmektedir. Tarhana cipsin yapımında kullanılan yoğurdun pişirilmemesi sebebi ile probiyotik bakterilerin canlılığı söz konusudur. Aynı zamanda üretimde kullanılan dövme buğdaylar, gelen probiyotikler ile birlikte fonksiyonel bir gıda malzemesi haline getirmekte. Buğdayın lifli bir yapıya sahip oluşu, cips tarhanaları sindirimi kolay besinler arasına sokan en önemli faktör. Bu bakımdan cips tarhananın 100 gramı yaklaşık olarak 133 kalori içermektedir. Bu değer, farklı cips tarhana çeşitlerinde farklılık gösterebilmektedir. Cips tarhanamız Çerezlik tarhanamıza göre daha yoğurtlu ve daha incedir. Çorba yapımında da kullanılan cips tarhanalar, öğütülebildikleri gibi 1 gün soğuk suda bekletilerek de kullanılabilmektedir.

Kullanım Önerisi:

FESLEHEN Badem,FESLEHEN Ceviz, FESLEHEN Antep Fıstığı ile birlikte tüketildiğinde damakta bıraktığı tad mükemmeldir.

Menşei:

Türkiye;

Kargo Bilgisi:

Siparişlerinizi, sizlere en taze şekilde ulaştırmak, aromasını muhafaza etmek adına, aynı gün işliyor, özenle ambalajlıyor ve kargoluyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR