Tatlı Biber Ev Salçası
Tatlı Biber Ev Salçası

Tatlı Biber Ev Salçası

Fiyat : ₺307,46(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 0

Tatlı Biber Salçası Aroması ve lezzeti Maraş'ımıza ait kaliteli ve kalitesi tescillenmiş tatlı Maraş biberleri, yaş olarak toplandıktan sonra çekirdeklerinden ayıklanarak biber çekme makinasından geçirilmektedir. Bunun ardından çekme makinasından geçirilen yaş biberler belli oranda steril ortamda güneşte bekletilerek suları çektirilir, hemen akabinde koruyucu olarak sadece bir miktar sofra tuzu ve zeytinyağı katılarak kavanozlara doldurulur

Tatlı Biber Salçası

İşletme Kayıt No:

TR-34-K-258470

İçindekiler:

Tatlı Biber , Tuz, Zeytinyağı.

Bilgilendirme:

Tatlı Biber Salçası Aroması ve lezzeti Maraş'ımıza ait kaliteli ve kalitesi tescillenmiş tatlı Maraş biberleri, yaş olarak toplandıktan sonra çekirdeklerinden ayıklanarak biber çekme makinasından geçirilmektedir. Bunun ardından çekme makinasından geçirilen yaş biberler belli oranda steril ortamda güneşte bekletilerek suları çektirilir, hemen akabinde koruyucu olarak sadece bir miktar sofra tuzu ve zeytinyağı katılarak kavanozlara doldurulur.

Kullanım Önerisi:

Biber salçası, domates salçasına göre daha yoğun kıvamda olduğundan yemeklerinizde çok daha az miktarda kullanmanızı tavsiye ederiz.

Menşei:

Türkiye;

Kargo Bilgisi:

Siparişlerinizi, sizlere en taze şekilde ulaştırmak, aromasını muhafaza etmek adına, aynı gün işliyor, özenle ambalajlıyor ve kargoluyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR